Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soccer Manager 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Soccer Manager 2015 futbol tutkunlarına bir futbol menajeri olarak takımlarının kaderini belirleme imkanı veren bir .

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunu olan Soccer Manager 2015’de oyunculara dünya çapındaki futbol liglerinden bir takım seçme ve bu takımı geliştirerek şampiyonluğa doğru adım adım yürüme imkanı veriliyor. Oyunda yer alan 48 futbol ligi içerisinde 750’den fazla futbol takımı yer alıyor. Bu liglerin arasında Türkiye liginin de olması ve Türk takımlarına yer verilmesi oyuna artı puan kazandırmakta.

Soccer Manager 2015 başarıya giden yol takımımızın her ihtiyacı ve futbolun her detayıyla ilgilenmemizden geçiyor. Oyunda oyuncu alım satımı yaparak takımımıza yeni yıldızlar kazandırıyor veya takımımza katkısı olmayan oyuncuları temizliyoruz. Bunun yanında oyuncularımızın antrenmanlarını özel antrenörler tutarak etkili bir şekilde düzenliyoruz. Maç gününe gelindiğinde ise sahaya çıkacak 11’i ve oyun sistemini direkt olarak biz belirliyoruz.

Soccer Manager 2015’de maçlar haricinde maçların arka planını da yönetmekteyiz. Futbol tesislerimizi geliştirme, stadyumumuzu inşa etme gibi aktiviteler hem oyun başarımızı hem de gelirlerimizi artıran öğeler olarak öne çıkıyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1 GHZ işlemci
  • 1 GB RAM
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Soccer Manager 2015 BENZER İÇERİKLER
Soccer Manager 2015 YAPILAN YORUMLAR