Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soccer Manager 2021

Futbol menajerlik oyunları arasında en iyisi olan Soccer Manager’da 2021 sezonu başladı. Gerçekçi üç ebatlı grafikler, kapsamı geniş grup idaresi, realite mücadele günü tecrübesi, stat ve kuruluş inşa etme ve henüz çoğu ile Soccer Manager 2021, mobildeki en iyi futbol menajerlik oyunu. Üstelik Türkçe dil desteği sayesinde geliyor ve App Store’da da ücretsiz! Derhal Soccer Manager 2021’i iPhone/iPad cihazınıza indirin, en iyi futbol menajerleri arasında mücadeleye başlayın.

Futbol menajerlik oyunları arasında en iyisi olan Soccer Manager’da 2021 sezonu başladı. Gerçekçi üç ebatlı grafikler, kapsamı geniş grup idaresi, realite mücadele günü tecrübesi, stat ve kuruluş inşa etme ve henüz çoğu ile Soccer Manager 2021, mobildeki en iyi futbol menajerlik oyunu. Üstelik Türkçe dil desteği sayesinde geliyor ve App Store’da da ücretsiz! Derhal Soccer Manager 2021’i iPhone/iPad cihazınıza indirin, en iyi futbol menajerleri arasında

Soccer Manager 2021, 33 ülkeden 800’den fazla grubun başına geçmenize imkan tanıyor. Tek futbol menajerinin görevleri neyse oyunda da onları yapıyorsunuz. Takımınızın antrenmanlarını tasarılıyor, kulüp tesislerini geliştiriyor, takımınıza efor verecek yeni yetenekler keşfediyor ve yıldızları katıyor, kadro ve taktiklerinizi belirliyor (maç esnasında da basitçe müdahalede bulunabiliyorsunuz) hangi oyuncunun hangi forma numarasıyla oynayacağını seçiyorsunuz. Aldığınız kararlar yanlızca oyuncularınız ve idare kurulunu etkilemiyor, taraftarların tavrı üstünde de tesiri oluyor.

Soccer Manager 2021’de maçlar her vaktinden henüz gerçekçi oynanıyor. Grafiklerin üç ebatlı ve yüksek nitelikte olmasının yanısıra oyun çekişmeli lig ve kupa mücadelelerine, detaylı futbol oyun ekonomosine yer veriyor. Soccer Manager 2021’i indirin ve menajerlik oyununda başarıya ulaşın!

Soccer Manager 2021 YAPILAN YORUMLAR