Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soccer Manager Arena

Soccer Manager Arena bir menajerlik oyunu ve kart oyununu birleştiren ve oyunculara gerçek zamanlı maçlarda takımlarını yönetme imkanı veren bir futbol oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Soccer Manager Arena’da kendi takımımızı farklı oyuncuların kartlarını toplayarak oluşturuyoruz. Oyunda toplamda 106 kart 3 farklı kategori altında toplanıyor. İyi oyuncular, süper oyuncular ve elit oyuncular kart kategörilerini oluşturmakta.

Soccer Manager Arena’da kart toplayıp en güçlü takımı oluşturmaya çalışmaktayız. Destemizi oluşturduktan sonra da maçlara gerçek zamanlı olarak katılıyoruz. Gol pozisyonuna geldiğimizde şut atıp topu ağlarla buluştumamız gerekmekte.

Online altyapıya sahip Soccer Manager Arena’da oyuncular birbirleriyle maç yapabilmekteler. Oyunun düşük sistem gereksinimlerine sahip olması Soccer Manager Arena’yı eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabilmenize olanak sağlıyor. Soccer Manager Arena’nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

– 1 GHz işlemci

– 1 GB RAM

– Shader Model 3.0 destekli ekran kartı

– 170 MB boş depolama alanı

– İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Soccer Manager Arena BENZER İÇERİKLER
Soccer Manager Arena YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Parkour Simulator 3D

Parkour Simulator 3D, Mirror’s Edge’in sistem gereksinimlerini karşılayacak Windows bilgisayara sahip değilseniz oynayabileceğiniz en iyi parkur koşu oyunu. Görsel ve...

Kapat