Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soldat 2

Soldat 2, Windows PC’lerde oynanabilen askeri nişancı (shooter) oyunu. Tek kişilik tek silahlı güç (Michal Marcinkowski) doğrulusunda (ilk Soldat’ın, King Arthur’s Gold’un yaratıcısı ve Butcher’ın yapımcısı) tasarlanan bağımsız oyun Soldat 2, Steam üstünden indirilebiliyor ve fiyatsız demo versiyonu mevcut.

2000’li senesinin başında internette tanınmış ve LAN partilerinin vazgeçilmezi olan iki ebatlı defa oyunculu nişancı oyunu Soldat’ın devam oyunu. Soldat 2, Soldat ile aynısı oynanış tecrübenini yaşatıyor, yeni ve tasarlanmış içeriklerle karşımıza çıkıyor.

Düzeyler herhangi oluşturulduğundan yeniden yaşamıyorsunuz.

Çoğu mod, silah, vasıta, yapı mevcut. Muhabere simülatörü sandbox’ı eşliğinde özelleştirme ve modlama oyunun ana özelliklerini oluşturuyor. Soldat 2, kalifiye yapım muhteva, modlar ve başka Soldat aynısı oyunlar için kuvvetli tek platform olmayı amaçlıyor.

Erken Erişim Özellikleri Çevrimiçi defa oyunculu (dedike sunucular ile birlikte) Otomatik imal edilen ve geliştirilmiş seviyeler İlk oyunun meşhur fizik bazlı hareketi Mod yapımını basitleştirmek için düşük poligonlu tarz Gerçekçi silahlar ve askeri teçhizat Ragdoll fiziği ve mizahi şiddet Özel muhabere sandbox’ı Planlanan 3 Oynanış Kademesi Klasik-rekabetçi Sınıf-tabanlı-gerçekçi Sandbox-deneysel

Soldat 2 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Hacivat Karagöz Oyunu

Ülkemizin ehemmiyetli sembollerinden biri olan Hacivat ve Karagöz, bundan sonra mobil telefonlarınızda oynayabileceğiniz tek oyun durumuna geldi. Bağımsız Türk tek...

Kapat