Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Steam

Steam indir, Online sistem üzerinden satışa koyulan dijital oyun satın alma ve oyun çalıştırma uygulamasıdır.

Bilgisayarın ve internetin iyiden iyiye gelişmesi internet hızlarının artması sonucu düşünülmüş internet üzerinden oyun satın alma ve çalıştırma platformu olarak tanıtıyor kendini bize steam,

Kullanıcılar istedikleri oyunların dijital ortamda ulaşmasını sağlar, etkin arama motoru sayesinde istediğiniz oyuna ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca Oyunların bir kaç gün önceden çıkacağı haberleri sizlere direk olarak gelir ve istediğiniz oyunu önceden sipariş vermenize olanak sağlar.

Steam, Geniş ağ yapısıyla ve hızlı indirim gücüyle, satın aldığınız yada ücretsiz olarak servis verdiği oyunları bilgisayarınıza indirmenize yardımcı olur.

Steam indir – Nedir? Nasıl Kurulur

Steam bir program olup bilgisayarınıza yüklediğinizde steam hesabı açarak programı kullanmanız gerekmektedir. Steam üzerinden açtığınız hesaplara oyunlar yüklenir. Daha sonra bilgisayarınızdan oyunları kaldırsanız bile kullanıcı girişi yaparak satın aldığınız oyunlara ulaşabilir ve istediğiniz gibi oyunları bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Türkçe dil desteği olması bizler için ekstra avantajdır.

Oldukça sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, farklı başlıklar altında satın alabileceğiniz birçok oyunu ve oyun modunu içerisinde barındırmaktadır. Satın aldığınız oyunları yine Steam yardımıyla bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirerek doğrudan oynamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda satın almış olduğunuz oyunla ilgili herhangi bir güncelleme çıktığı zaman, Steam oyunu sizin için güncelleyecektir. Bu şekilde satın almış olduğunuz oyunları en stabil haliyle oynayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında oyunlarla ilgili farklı modlara, yamalara, videolara, ekran görüntülerine ve demolara da ulaşabileceğiniz Steam ile farklı oyun topluluklarına üye olarak oyunlar hakkında en son bilgilere ulaşabilir, farklı kullanıcılarla tanışabilir veya kendi arkadaşlarınızı listenize ekleyerek, onlarla sohbet edebilir veya oyun oynayabilirsiniz.

Ayrıca Steam üzerinde sık sık gerçekleştirilen indirimlerden yararlanarak sevdiğiniz oyunları piyasa fiyatına göre çok daha uygun fiyatlarla satın alma şansını da yakalayabilirsiniz.

Her ne kadar dünya üzerindeki bütün oyunları barındırmıyor olsa da oynamak isteyebileceğiniz birçok oyunu sizlere sunan Steam, alanındaki en mükemmel oyun topluluğu özelliklerine ve en stabil oyun indirme aracına sahiptir. Tüm oyun severlerin mutlaka bilgisayarları üzerinde sahip olması gerektiğini düşündüğüm Steam’i hemen indirerek, keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Steam YAPILAN YORUMLAR

  • Counter Strike Global Offensive İndir – Ücretsiz Mobil Uygulama,Program ve Oyun indir
    4 sene önce

    […] sizlere Ücretsiz FPS oyunları arasında oynan harika bir yapıya sahiptir.CS GO indirmek için steam programına ihtiyacınız […]