Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sticker Maker

Sticker Maker uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan WhatsApp çıkartmaları oluşturabilirsiniz.

WhatsApp’ın yakın zamanda kullanıma sunduğu çıkartmalar özelliği, mesajlaşmalara renk katan bir öge haline geldi. Çeşitli duygularınızı yansıtabileceğiniz birbirinden ilginç çıkartmaları gönderebileceğiniz bu özellik için kendi çıkartmalarınızı da oluşturmak istiyorsanız, Sticker Maker uygulamasından yararlanabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanım arayüzü sunan uygulamada, çıkartma paketi için bir isim seçtikten sonra ilgili fotoğrafları seçerek kırpma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Çıkartmaların son halini görüp beğendikten sonra Publish Sticker Pack butonuna basarak WhatsApp’ta bu çıkartmaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotoğraflarınız, karikatürler, çeşitli logolar ve aklınıza gelebilecek her türlü görseli çıkartma olarak kullanabilmenizi sağlayan Sticker Maker uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, sohbetlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sticker Maker YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
CamToPlan

CamToPlan, 2018’in en iyi Android uygulamaları listesinde olan artırılmış gerçeklik ölçüm uygulaması. Google’ın kendi Measure uygulamasından çok daha gelişmiş olan...

Kapat