Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

sXe Injected

sXe Injected indir Counter Strike oyunu için geliştirilmiş anti hile uygulamasıdır. Bir çoğumuz biliyoruz ki sunucu üzerinden bağlandığımız Counter Strike oyununda bir çok kişi hile yapıyor. Bu hilelerin önüne geçmek için sXe injected uygulaması geliştirildi.

Türk Counter Strike Serverleri hile olaylarını bir nebze indirmek için bu anti hile programını aktif etmiştir. Bugün dünyanın bir çok yerinde hile yapılmakta çözümsel programlar aranmaktadır. Sxe programı tam bu durum için geçerlidir.

sXe Injected Kurulumu ve Açıklaması

sXe injected kurduğumuzda bütün hile yapanları engelleyerek kullanıcıların counter strike hilelerini engellemektedir. sXe injected server üzerinden kurulan bir eklenti sayesinde sizin iletişim kurmasını sağlıyor.

sXe olarak kurulu değilse sXe kurulu değil şeklinde nickin baş tarafına no sXE I diye bir etiket ekliyor. Bu durumda serverda oynamak daha mümkün oluyor fakat sXe kullanılmadığını belirtmektedir.

sXe Injected YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Erkekler için Kilo Verme Egzersizleri

Erkekler için Kilo Verme Egzersizleri indir Kilo vermek gerçekten çoğu uğraş veren bir durum kendimize sürekli olarak nasıl kilo veririm...

Kapat