Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Talking Ginger 2

Talking Ginger 2 (Konuşan Ginger 2) oyununda Ginger adında sevimli bir kedi yavrusuyla eğlenceli zamanlar geçiriyoruz. En az Tom kadar şirin bu kedi yavrusu ikinci oyunda büyümüş şekilde karşımıza çıkıyor ve bizden doğum gününü birlikte geçirmemizi istiyor.

Çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için seçebileceğiniz en ideal oyunlardan biri diyebileceğim Talking Ginger 2 oyununda mimikleriyle yaramazlığını örten sevimli kedi Ginger’a doğum günü pastası yediriyoruz. Katlı çikolata soslu pastasını afiyetle yiyen kedimiz, bu mutlu gününde yanında daha çok vakit geçirmemizi istiyor. Doğum günü pastası ile kedimizin karnını doyurmuyor, sadece harika bir başlangıç yapmış oluyoruz. Sonrasında meyvelerle, abur cuburla, her ne kadar sevmese de sebzeyle beslenmesini sürdürmemiz gerekiyor. Lakin Ginger’ı doyurmak çok zor. Çünkü bir yediğini bir daha yememe, faydalı yiyeceklerden kaçınma gibi kötü bir huyu var.

Beslenme aşamasında mimikleriyle, ağzını şapırdatma, geğirme, yellenme gibi iğrenç hareketlerini başarıyla gizleyebilen kedimiz Ginger’ın dediğimizi tekrarlama, konuşma yeteneği de var. Herhangi bir sözü kendi ses tonuyla tekrarlayabilen Ginger, bizimle sadece yemek yiyerek vakit geçirmiyor. Onunla sarılma, gıdıklama, okşama, dürtme gibi hoşuna gidecek oyunlar oynayabiliyoruz.

Konuşan Ginger 2 oyununda kedimizle geçirdiğimiz vakti kayıt altına alarak sonradan izleme, izlettirme şansına da sahibiz. Talking Tom, Talking Angela, Talking Ben oyunlarını oynamaktan keyif alan bir çocuğunuz varsa yepyeni Talking Ginger 2 oyunuyla kesinlikle tanıştırmalısınız.

Talking Ginger 2 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Horse Park Tycoon

Horse Park Tycoon, mobilde ve bilgisayarda oyun oynamaya meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa indirip gönül rahatlığıyla beğenisine sunabileceğiniz bir...

Kapat