Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
teamspeak client 59850 - TeamSpeak

TeamSpeak

TeamSpeak indir, Oyuncular için hazırlanmış çok popüler olan sesli grup sohbetleri yapmanıza yarayan windows programıdır.

TeamSpeak 3 indir, Hiç olmadığı kadar net ses kalitesi sunan TeamSpeak 3’te sesin iletim süreci de epey elden geçirilmiş. Latency (gecikme) üzerinde yapılan kapsamlı araştırmalar ve geliştirmeler neticesinde sesler anında karşı tarafa iletiliyor.

Üst düzey ses kalitesi sunabilmek için yankı azaltma, cızırtı önleme ve arkaplandaki seslerin engellenmesi gibi gelişmiş mühendislik gerektiren teknolojilerden faydalanılmış. Entegre olarak sunulan 3D ses teknolojisi sayesinde seslerin geldiği yön net olarak seçilebiliyor ve bu sayede sanki oradaymışçasına bir deneyim yaşıyoruz.

Programda ayrıca yüksek güvenlikli dosya aktarım prosedürü sunuluyor. Dosya indirme ve yükleme işlemleri tamamen kullanıcıların sçeimleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor ve dosyaların tümü TeamSpeak 3 sunucuları üzerinde saklanıyor. Bu sayede kullanıcılar karmaşık ayarlar yapmadan, FTP programları ile uğraşmadan veya firewall konularıyla vakit kaybetmeden aktarım süreçlerini tamamlayabiliyorlar.

Programın arayüzü tamamen kişiselleştirilebilir bir tasarıma sahip. Kullanıcılar farklı seçeneklerden faydalanarak programın arayüzünü beğenilerine göre tasarlayabiliyorlar.

Programın en güzel yanlarından bir tanesi de sunulan eklenti desteği. Farklı donanım ürünleri için farklı eklentiler sunuluyor olması kullanıcıların sahip oldukları ürünlerden tam performans almalarını garantiliyor.

TeamSpeak 3, sık sık grup konuşması gerçekleştiren kişilerin güvenle kullanabilecekleri bir yazılım. Sistemi yormaması, güvenliği üst düzeyde tutması ve pratik özellikleriyle birlikte TeamSpeak 3 özellikle oyuncuların vazgeçilmezleri arasında olmaya aday.

TeamSpeak YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
glary utilities 5733 - Glary Utilities
Glary Utilities

Glary Utilities indir bilgisayarınızı korumak, hızlandırmak, tamir etmek için birçok güçlü ve kolay kullanımlı araç içeren ücretsiz bir yazılım. Size...

Kapat