Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Telegram

Telegram Messenger, Android program marketi üstünde bulabileceğiniz en süratli ve en emin mesajlaşma uygulamalarından tek tanesidir.

Kullanıcıların fiyatsız ileti gönderme ve konuşma yapmalarını gerçekleştiren binlerce program olduğu halde, bu uygulamaların bir çok emin olmamakla beraber düzmece uygulamalardır.

Telegram Messenger emniyet edebileceginiz programlardan biri olarak epey süratli gayret gösteren tek mesajlaşma programı olarak bilinmektedir. Android ve iOS sürümleri tespit edilen program tamamiyle para ödemeden kullanılabilmektedir. Ayrı olarak içinde sizi rahatsız edecek reklamlar bulunmamaktadır. 100 şahsa kadar küme konuşmalarını destekleyen Telegram Messenger, kullanıcıların kendisi aralarında toplam 1GB’a kadar olan videoları da paylaşmasına imkan sağlamaktadır.

Uygulama üstünden göndereceğiniz bütün mesajların bulutlar üstünde depolanması vasıtası ile, dilediğiniz vakit dilediğiniz yerden mesajlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Telegram Özellikleri
HIZLI: Telegram, kişileri dünya genelinde benzersiz, dağıtılmış data merkezleri şebekesi üstünden birbirine bağlayan piyasadaki en süratli mesajlaşma uygulamasıdır.
EŞİTLEME: Mesajlarınıza bütün cihazlarınızdan eş zamanlı erişebilirsiniz. Iletisi telefonunuzdan yazmaya başlayın ve tabletinizden ya da dizüstü bilgisayarınızdan bitirin. Verilerinizi tek henüz hiçbir zaman kaybetmeyin.
SINIRSIZ: Basın ve dosyaları, tür ve ebatlarıyla alakalı herhangi bir sınırlama olmadan gönderebilirsiniz. Eklendi geçmişinizin bütün cihazınızda depolanmaya gereksinim duymaz ve gereksiniminiz bulunduğu müddetçe Telegram bulutunda güvenilir tek şeklinde saklanır.
GÜVENLİ: Kullanım kolaylığıyla beraber en iyi güvenliği gerçekleştirmeyi misyonumuz durumuna getirdik. Telegram’daki sohbetler, kümeler, basın vb. dahil olmak suretiyle her şey 256 bit simetrik AES şifrelemesi, 2048 bit RSA şifrelemesi ve Diffie – Hellman güvenilir anahtar değişimi kombinasyonu kullanılarak şifrelenir.
GÜÇLÜ: 200.000 azaya kadar küme sohbetleri oluşturabilir; devasa videoları, her tür belgeyi (.DOC, .MP3, .ZIP vb.) paylaşabilir ve hem de belirli görevler için botlar ayarlayabilirsiniz. Online toplulukları barındır ve ekip start almasını koordine etmek için harika tek araçtır.
GÜVENİLİR: Mesajlarınızı olası olan minimum veriyle iletmek için geliştirilen Telegram şuana kadar yapılmış en emin mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil bağlantılarda dahi çalışır.
EĞLENCELİ: Telegram, kuvvetli resim ve video tertip etme araçlarına ve bütün ifade ihtiyaçlarınızı karşılamak için açık tek çıkartma/GIF platformuna sahiptir.
BASİT: Eşi görülmemiş tek dizi kaliteyi sunarken, kullanıcı arayüzü temiz tutmak için devasa itina gösteriyoruz. Minimalist planımı ile Telegram basit ve basit kullanıma sahiptir.

Telegram İndir
Telegram programını derhal insimin aşağısında bulunan indirme tuşuna basmak suretiyle indirmeye başlayabilirsiniz. Tamindir sistemi otomatik sizi güvenilir tek indirme bağlantısına yönlendirecek ve programlamayı telefonunuza kurmanıza yardımcı olacak. Ardından yanlızca telefon numaranızı girmek suretiyle kendinize tek Telegram profili oluşturabilir ve güvenilir şeklinde programlamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telegram YAPILAN YORUMLAR