Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum, tanınmış seri film Yüzüklerin Efendisi’nden ilham alınarak tasarlanmış öykü tabanlı aksiyon – serüven oyunu. Daedalic Entertainment doğrulusunda tasarlanan ve yayınlanan Yüzüklerin Efendisi oyunu, Türkçe dil desteği sayesinde sahip olmasıyla ilgi çekiyor. Hala geliştirilme evresinde olan The Lord of the Rings: Gollum Steam’de konumunu aldı!

The Lord of the Rings: Gollum İndir

Atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini tek sefer henüz avuçlarının arasında bırak isteğiyle yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi™ dünyasındaki büyüleyici karakterlerden biridir.
Kimsenin hayal dahi edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye dahi cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmıştır. Bölünmüş kişiliğinden kaynaklı Gollum kadar vahşi ve hain olabilirken,Sméagol kadar da dost canlısı ve temkinli olabilir.

J.R.R. Tolkien’ın hikâyesinde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum’un maceralarının fazlası daha anlatılmadı.

Yüzüklerin Efendisi™: Gollum™’da bu hikâyenin keyfine varacaksınız. Kara Kule’deki esaret senelerinden Mirkwood Elfleri’nin yanındaki saate kadar tümşeyleri bulacaksın.

Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için saklılık, çeviklik ve sinsiliği kullanın.

Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun veyahut avantajlı noktalara tırmanın. Gollum tek savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz tek düşmana suikast tanzim etmek ya da henüz yaratıcı ve hain yöntemlerle onu ortadan kaldırmak tam da ona göre tek şey. Verdiğiniz kararlar ve oynayış şekliniz Gollum’un kişiliğini direk etkileyecek: Gollum ve Sméagol’un meydaan getirdiği iki doğrultu arasındaki maçta Gollum’un karanlık tarafının mı muayenesi ele alacağını veyahut tek vakitler Sméagol olandan geriye tek umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Tek zihin, iki ego. Hüküm senin!

The Lord of the Rings: Gollum YAPILAN YORUMLAR