Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Sims Mobile

The Sims Mobile indir, Electronic Artsin mobil cihazlara oynama imkanı sunduğu hayat yönetme oyunu olarak bilinmektedir. The sims apk olarak android cihazlarına sunulmuştur.

The Sims mobile indir, PC oyunu olarak hepimizin oynadığı hayat yönetme oyunu artık mobil cihazlarda kullanıma sunulmuştur. PC versiyonundan çok fark yoktur. ücretsiz the sims mobile indir oyundaki gelişmiş oyun yönetimi ve karakter modellemeleri gerçekten çok güzel ayarlanmıştır.

The Sims Mobile Nasıl İndirilir ve Ne Destekler

The sims mobile oyunu sitemiz üzerinden indir butonuna tıklayarak Google play bölümüne yönlendirilmektedir. Google play store ekranından The sims mobilbe apk indir bölümüne tıklayarak mobil cihazlarına indirebilirsiniz.

The sims mobile apk Türkçe dil desteği mevcut olup oyunda karakter ve işlevsel yönetimde dil desteği sayesinde daha hızlı işlem yapabilirsiniz.

Ne destekler ; The sims mobile android 4 ve üzerinde destekleme yapmaktadır.

The Sims Mobile Nasıl Oynanır(Konusu) ve Video Anlatım

The sims mobile, Karakterlerinizi kendiniz oluşturun ve kişisel özelliklerini kendinize göre planlayın.  The sims karakter giysi planlamasını zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.
Hayat simülasyon oyunu ile kendinize göre evler oluşturun, The sims mobile evi kendinize göre dekore edebilir zevkinizi konuştura bilirsiniz.

Seçtiğiniz hayatı kendini zevkinize göre inşa edin. Karakterinizin yeteneklerini geliştirin yeni arkadaşlar bulun, Kasaba halkıyla iletişime geçerek sosyalleşme özelliklerinizi artırın, yeni işler bulun evlenin tamamen sanal hayat simülasyon oyununu kendiniz yönetin.!

BENZERSİZ SİM’LER YARATIN
Sim’leri görünüşler, saç stilleri, kıyafetler, makyajlar ve aksesuarlarla özelleştirin. Sonsuz olasılıkla tepeden tırnağa özelleştirme yapın!

SİM’LERİNİZİN YAŞAM TARZINA YÖN VERİN
Kariyerler ve hobilerden ilişkiler ve ailelere, Sim’lerinizin yaşam hikâyelerini yönlendirin. Moda Tasarımcısı ya da Doktor gibi heyecan verici kariyerler ile Aşçılık ve Gitar çalma gibi hobiler seçin. Diğer Sim’lerle arkadaşça ve romantik ilişkiler kurun, öpmeye çalışmak ya da deneysel bir tarif icat etmek gibi Riskli Hareketler deneyin. Bir aile kurun, sonra da etkili Yadigâr’ları miras bırakarak gelecek nesillere yol açın. .

The Sims Mobile YAPILAN YORUMLAR