Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TikTok Lite

TikTok Lite (APK), kısa eğlenceli videoların paylaşıldığı sosyal platform TikTok – musical.ly’nin hafifletilmiş sürümü. Popüler TikTok videolarını izleyebileceğiniz, kendi kısa eğlenceli videolarınızı hazırlayıp paylaşabileceğiniz TikTok Lite uygulaması, TikTok’un beğenilen tüm özelliklerine sahip ve en az TikTok uygulaması kadar popüler.

Genellikle YouTube’da karşımıza çıkan kısa süreli eğlenceli, yaratıcı, saçma videoların çıkış kaynağı TikTok. Eski adıyla musical.ly, 15 saniye süren videolar paylaşmanıza izin veriyor. Çeşitli geçişler, renklendirmeler, ses efektleri, müziklerle süslediğiniz kısa videolarınızı paylaşıp insanları eğlendiriyorsunuz. Dilerseniz, izleyici tarafında da olup sadece fenomenler değil video çekip paylaşmayı seven insanların videolarını izleyerek de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Küresel bir video topluluğu olan TikTok’da yer almak isterseniz tek yapmanız gereken; ücretsiz hesabınızı açıp giriş yapmak ve + simgesine dokunarak kayda başlamak. Döndürme, hızlandırma, güzelleştirme, filtreleme, zamanlayıcı, kırpma, kesme, birleştirme, kopyalama ve daha fazlasıyla kendi orijinal videonuzu hazırlayıp tek dokunuşla milyonlarla paylaşıyorsunuz.

TikTok Lite Özellikleri:

  • Canlı filtrelerle fotoğraflarda hiç görünmediğiniz kadar farklı çıkın.
  • Kısa videolar çekin, güçlü araçlarla düzenleyin.
  • Özel efektlerle kolayca büyülü klipler hazırlayın.
  • Her çeşit müziğin bulunduğu arşivden seçiminizi yapın.

Incoming search terms:

  • tiktok lite old versiyon apk indir
TikTok Lite BENZER İÇERİKLER
TikTok Lite YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Ashampoo Backup

Ashampoo Backup, tüm disk bölümlerini, işletim sistemini yedeklemek için kullanılabilecek en iyi yedekleme programı diyebilirim. Ağır hasar görmüş veya fidye virüsü...

Kapat