Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Toca Kitchen

Toca Kitchen, Toca Boca tarafından yetişkinlerin de oynayabileceği belirtilen ancak benim çocuklara özel hazırlanmış bir oyun olduğunu düşündüğüm yemek yapma oyunu ve Windows platformunda ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Buz dolabındaki malzemeleri kullanarak çocuğa veya sevimli kediciğe yemekler hazırladığımız oyunda puan kazanma, müzik gibi strese sokan, heyecan katan öğeler bulunmuyor. Tamamen eğlence odaklı hazırlanmış bir oyun ve çocukların rahatlıkla oynayabileceği türde olduğunu söyleyebilirim.

Brokoli, mantar, limon, domates, havuç, patates, et, sosis, balık dahil 12 adet malzemeyi ve dilediğimiz pişirme yöntemini (Haşlama, kızartma, mikrodalgada ısıtma) kullanarak menüler hazırladığımız ve sevimli karakterlerin beğenisine sunduğumuz oyunda karakterlerin animasyonlarını çok başarılı buldum. Sizin hareketinize göre tepkiler verebiliyorlar. Yemeği önlerine sürdüğünüzde tadına göre mutluluk ifadesi veya burun kıvırma, beğenmeme ifadesi alıyorsunuz.

Çocuklar için dijital oyuncaklar üreten bir firma olan Toca Boca’nın imzasını taşıyan Toca Kitchen, görsel açıdan da başarılı bir oyun olmuş. Gerek çocuk ve kedinin gerekse de mutfak ve malzemelerin çizimi göze hoş geliyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve uygulama içi satın alım içermeyen nadir oyunlar arasında yer alan Toca Kitchen, her yaşta çocuğun severek oynayacağı, oynarken bir şeyler öğrenebileceği bir yapım. Eğer teknolojiye meraklı bir çocuğunuz veya kardeşiniz varsa yaratıcılığını ön plana çıkaran bu oyunu Windows cihazınıza indirip beğenisine rahatlıkla sunabilirsiniz.

Toca Kitchen YAPILAN YORUMLAR