Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tofaş Drift Oyunu

Tofaş Drift Oyunu indir, Andorid cihazlarda mobil araçlarda şahin drift oyunu arayanlar için hazırlanmış harika drift oyunudur. Şahin araba kullanmayı seviyorsanız Tofaş Drift Oyunu tam sizler için hemen indirip oynayın.

Şahin Drift Oyunu 3D ile arabalarınızı istediğiniz gibi kaydıracağınız gerçekçi drift oyunu içinde kendinizi gösterebileceksiniz. Bu oyunda üstelik cihazınızı direksiyon olarak da kullanılabilen rahat bir yönlendirme sisteminin keyfini çıkartabilirsiniz.

Şahin Drift Oyunu 3D oyunumuz aslında sizlere tam kapsamlı, gerçekçi drift keyfini sunacak. Şahin Drift Kaydırma oyunu ile sizler 3D bir araba kaydırma oyununun tadına varın!

Google Play üzerinden en çok indirilen ve geçekçi fizik motoru sistemine sahip olan Şahin Drift Oyunu 3D ile sizler efsanevi arabamız olan Şahin ile tamamen 3D drift simülasyonu içinde kendinizi göstereceksiniz. Her geçen gün geliştirilmeye devam eden bu oyunda maceradan maceraya koşacaksınız! Haydi şahine atlayın ve gaza basın!

Tofaş Drift Oyunu YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Tofaş Şahin Oyunu

Tofaş şahin oyunu, Drift sevenler için hazırlanmış asfaltların kralı olarak bilinen şahin ile mobil cihazlarınızda tofaş şahin oyunu ile yarış...

Kapat