Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tofaş Şahin Oyunu

Tofaş şahin oyunu, Drift sevenler için hazırlanmış asfaltların kralı olarak bilinen şahin ile mobil cihazlarınızda tofaş şahin oyunu ile yarış oyunu yapın.

Tofaş oyunu arayan kişiler için hazırlanmış tofaş oyunu ile şahin sürmek için hazır olun. Oyun oynarken amacımız şöför koltuğunda başlayarak hızlı bir şekilde gaza basarak oyuna başlayın.

Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift’te dilerseniz drift modunda aracınızla yanlayarak uçuk hareketler gerçekleştirmeye ve en yüksek puanı toplamaya çalışabilir, isterseniz drag yarışlarına katılarak rakiplerinizi geride bırakmaya çalışabilirsiniz. Park etme moduna ise farklı engellerin olduğu park alanlarında işaretlenen noktaya doğru bir şekilde aracınızı yaklaştırmak ve park etmek için mücadele edebilirsiniz. Ayrıca oyun içinde serbest bir şekilde gezinti yapmanıza da imkan veriliyor.

Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift’in grafiklerinin çok yüksek kaliteli olduğu söylenemez. Fakat bir Şahin kullanma keyfini mobil cihazlarınızda yaşamak isterseniz bu size engel olamayacaktır.

Tofaş Şahin Oyunu YAPILAN YORUMLAR