Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Top Speed 2

Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing, arcade otomobil yarışı, drag (kalkış) yarışlarını sevenlerin en çok tercih edilen mobil oyunlarından Top Speed’in yenisi.
Android platformunda en fazla indirilen çevrimiçi otomobil yarışı oyununun ikincisinde yeni defa oyunculu mod tamamiyle güncellenmiş.
Her vakitte gibi klasiklerden yeni model spor arabalara çoğu model garajda sizi bekliyor.

Moto Rider GO, Top Speed, Racing Xtreme oyunlarının geliştiricileridoğrulusunda hazırlanan Top Speed 2, öncelikle Android platformuna çıkış yapıyor.
Ücretsiz olarak indirilmeye açılan yarış oyununda suçlular, mafyalar, çetelerle dolu tek dünyaya giriş yapıyorsunuz.
Görevinden uzaklaştırılmış genç tek polis olarak kötülerin peşine düşüyorsunuz.
İllegal tertip eden yarışlarda onlar arasına katılıyor, onlardan biriymiş gibi hareket ederek görevinizi saklılık içinde sürdürüyorsunuz.
Hikaye modu, Seçkin modu gibi değişik yarış modlarında oynuyorsunuz.
Hız hududu yok, siz sınırlayacak hiçbir şey yok! Trafikten uzak yerlerdetertip eden yarışlarda zirveyi zorluyorsunuz.
Unutmadan, dünya en süratli arabaları (70’den fazla) ile yarışıyorsunuz ve arabanızı modifiye edip parçalarını sınır olmadan yenileyebiliyorsunuz.

Top Speed 2 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Nitro Nation Experiment

Nitro Nation Experiment, realite lisanslı arabalarla drag ve drift yarışlarına katıldığınız çevrimiçi mobil otomobil yarışı oyunu. Yüksek nitelikte grafikleri, sesleri, lisanslı ve birden fazla modifiye edilebilir otomobil opsiyonu, çarpıcı otomobil fizikleri, değişik oyun modlarıyla mobil platformdaki en...

Kapat