Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TorrentRover

TorrentRover, güvenilir torrent dosyası arama derdinden kurtaran, tanınmış torrent sitelerinden indirme yapmaya destur veren ücretsiz tek uygulama.
KickAssTorrents, ThePirateBay, IsoHunt, ExtraTorrent gibi tanınmış kaynaklardaki muhtevaları tek araya getiren uygulama, torrent uygulamaları arasında en iyilerden biri.

Çoğunlukla film ve dizi, oyun indirmek için sarfedilen torrent siteleri bilindiği gibi tamamiyle güvenilir muhteva sunmazlar. Hangisini seçerseniz seçin, ne kadar tanınmış olursa olsun indirmiş olduğunuz torrent dosyalarının zararı dokunabilecek çıkma olsılığı epey yüksektir ve torrent indirirken açılan pencereler de bonusu gerçekleşir.

TorrentRover, bu noktada karşımıza geliyor. Torrent dünyasındaki zararlıları eleyerek tamamiyle güvenilir içeriğe ulaşmamızı sağlıyor.TorrentRover’ın tek güzel yanı tanınmış torrent sitelerinin içeriklerini seçmeli olarak sunması değil. Detaylı arama ve filtreleme opsiyonuyla milyonlarca torrent çevresinden tam da istediğinize ulaşıp sürprizlerle karşılaşmadan dolaysız indirebiliyorsunuz. İndirdiğiniz dosya tek film ise IMDB bağlantısına tıklayarak ya da Vikipedi sayfasından film ile ilgili malumat alabiliyor,

YouTube üstünden fragmanını izleyebiliyorsunuz.Programın beğendiğim tek başka özelliği de dizi izleyicilerini ilgilendiriyor. Sürekli takip ettiğiniz endeksin yeni kısmı yayınlandığında arama yapıp indirmek adına uygulamaya otomatik indirme komutu sunarak yeni kısım yayınlandığında dolaysız indirilmesini mümkün kılabiliyorsunuz.

TorrentRover YAPILAN YORUMLAR