Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Traffic Rider indir

Traffic Rider

Traffic Rider indir, ücretsiz motor oyunu ile motor sürerek yarış yapabilir siniz. Gerçek motor seslerinin eşliğinde motor yarışı oyunu oyna

Traffic Rider sizi harika yarışlar bekliyor motor kariyer modu aktif ederek daha iyi grafikler ve motor ses kayıtlarıyla bizi en üst seviyeye taşımaktadır.

Traffic Rider indir Hakkında

Motor yarışı seven oyuncular için hazırlanmış birden fazla mekanlarda sürerek seçtiğiniz motor seviyesini yükseltin ve güçlü olmaya çalışın.

Motor kariyer modunda çeşitli görevler mevcut bu görevleri yerine getirerek puanlar toplayacağız.

Traffic Rider indir ile motor oyununa yep yeni 29 adet motosiklet var ayrıca kamera sisteminin gelişmesi ve gerçekçi modda oynamak için göz kamerası bizi yarışta hissedeceksiniz

Gündüz ve gece hava şartlarının olması daha eğlenceli duruma getirmektedir. Türkçe dil desteği ile bizleri harika bir motor yarışı bekliyor. Ne kadar hızlı sürüş yaparsanız o kadar fazla puan toplarsınız. Motoru hızlı sürmemiz bize kontrol zayıflığı getirir buna da dikkat edilmesi gerekmektedir.

100 KM hızla sürüş yapıp önünüzde ki motoru sollama yaparsanız ekstra puanlar ve paralar sizleri bekliyor. Motoru tek teker üzerinde sürmeye çalışın skor ve puan alın.

Arkadaşlar Oyunda para kasılması gerçekten biraz zahmet istiyor Traffic Rider kazandığınız paraları hemen harcamayın ve size sunduğumuz önerileri yerine getirin iyi puanlar hazanın

Traffic Rider para hilesi ; Internet üzerinden indirim gerçekleştirilmesi Traffic Rider para hilesi sizin telefonlarınıza zarar verebilir dikkat ederek kullanın en iyi para hilesi oyunda yaptığınız başarılar ve paraları etkin kullanmaktır.

Oyunun geliştiriciler tarafından sürekli olarak geliştirilmesi bize yeni güncellemeler sunmaktadır. Oyunu indirdikten sonra güncellemeleri yapmayı unutmayınız.
Traffic Rider sitemiz üzerinden Traffic Rider.apk( android uygulamasını) Traffic Rider ios ( iphone destekli) mobil cihazlarınıza indirmenize yardımcı olacaktır.

Traffic Rider Oynanış Videosu

Traffic Rider oyun sürüş yaparken 4 şeritli yolar karşınıza gelmektedir. Karşınıza taksi veya kamyonlar çıkabilir hızlı olarak geçerseniz para ve puan kazanırsınız. Ayrıca oynanış videosunu takip ederek oyun hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Birbirinden motorlar video içerisinde yer almaktadır. Fikir edinmek ister misiniz? o zaman videoyu izleyerek motorları görün.

Traffic Rider YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
f1 manager indir
F1 Manager

F1 Manager indir, ücretsiz olarak yarış menajerlik oyunu indirerek F1 Manager kontrolü ele alın ve büyük yarışlarda galibiyeti sağlayın. F1...

Kapat