Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
traktör oyunu indir

Traktör Oyunu

Traktör oyunu indir, Ücretsiz Traktör oyunu meraklıları için traktör simülatörü gerçekçi ilerleyiş ve kolay yönetimi sayesinde indirilmeye hazır.

Tamamen Türk yapımı olan traktör oyunu indir artık mobil cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak oynamaya hazır 

Traktör Oyunu indir Nedir ?

Türk yapımı olması sebebiyle Anadolu ruhunu oyuna katmışlar oyundaki görevimiz traktöre bağlı römork ile bizden istenilen noktaya park etmeye çalışıyoruz. Traktör Simülatörü 3D oyunun orjinal adı adında da anlaşıldığı üzerine Traktör sürüş oyunu denilmektedir.

Traktör kullananlar bilir römork gerçekten takılıyken hakimiyet çok zor dur özellikle park etme veya ürün taşırken kavşaklar üzerinden dönüşler bu oyunda da römorklu traktörümüzü park etme işlemi yapacağız.

3 boyutlu tek çiftlik ortamında gerçekçi traktör sürüş tecrübenini iletmeye gayret gösteren oyunda gece ve gündüz modları da sahip olunan. Park etmenizi basitleştirmek için hareket eden tek kamera açıları da var. Şimdilik kısım sayıları hudutlu olan oyun için uygulanan resmi izahta ise yeni görevlerin geleceği ifade ediliyor.

Traktör Oyunu Nasıl indirilir. ?

Traktör oyunun sitemiz üzerinden indir tuşuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. indirdiğiniz oyunun kurulumunu tamamlayarak oyuna giriş yapınız. Traktör park etme oyunu
Traktör oyunu resimlerine bakarak oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Traktör Oyunu YAPILAN YORUMLAR