Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Twitly

Twitly; Sosyal medyanın durumu ortada, tüm Dünyada artık sosyal medya kullanmayan kişi sayıları oldukça az bu da aşırı derecede sosyal medya kullanıcılarının artmasının göstergesidir.

Twitly Nedir?

Twitly sosyal medya üzerinden takipçi kontrolü yapmanıza olanak sağlayan ufak bir uygulamadır.Sosyal medyayı çok fazla kullanıyorsanız takipçi özelliğini kullanarak sizleri kimler takip ediyor, en son sizlerin takibi bırakan kişiler kim bunları merak ediyorsunuzdur. Özellikle de sosyal medya da popüler biriyseniz bunu fazlasıyla merak edersiniz. Twitly uygulaması ile takipçi kontrolü yaparak en son ne durumda bunu görebilirsiniz.

Twitly daha önce internet sitesi üzerinden ulaşabileceğimiz bir masaüstü iç internet sayfasıydı kişiler internet sayfasına girerek takipçi kontrolü yapabiliyordu Mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte artık bilgisayarlar yerlerini mobil cihazlara bırakıldı bu da doğal olarak sizlerin ulaşımını kolaylaştırmak için uygulamalara dönüştürüldü.

Twitly önemli bir takip uygulaması fakat kullanıcı adı ve şifre gereksinim sunacağı için tam olarak emin olduktan sonra işlemlerinizi yapmanızı öneririm. Büyük firmalarda takip uygulamalarına girmiştir.

Twitly mobil uygulaması ciddi kullanıcı potansiyeline sahiptir. Bu kullanıcıların memnuniyeti uygulamanın yayılmasına olanak sağlanmıştır. Ayrıca bir çok dil içeren uygulama TÜRKÇE ve İNGİLİZCE dil seçeneği içermesi de bizim için artı getiridir.

Twitly Kurulum?

Twitly takip yöneticisini indirmeniz gereken şey mobil cihazlarınıza uygun kurulumu yapmak ve uygulamayı açmak. uygulama açıldığında Twitter kullanıcı adını ve şifresini girmeniz istenecektir. Bilgilerin tamamlanmasından sonra takip yöneticisi aktif olacaktır.

Twitly YAPILAN YORUMLAR