Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

UC Browser

Mobil cihazların en tanınmış tarayıcılarından bir tanesi olan UC Browser indir,henüz evvel Windows 8 programı olarak bilgisayarlara ulaşmıştı fakat bu sefer realite tek masaüstü programı çıkartan ekip Windows 7’de de kesintisiz tek şeklinde çalışacak tek tarayıcıyı PC kullanıcılarına sunuyor.Mobil sürümüyle ahenkli tek tecrübe sunabilmek ile ilgili iddialı olan tarayıcı; Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarının telefonlarında ya da tabletlerinde sahip oldukları yer imlerini dolaysız masaüstü tarayıcısına aktarmayı başarıyor.
Mobil sürümlerdeki gibi para ödemeden sunulan UC Browser, uzun yıllardır büyüyen ve suskunca pazarının devi olan rakiplerine yaklaşan tek tarayıcı.Modern tek tarayıcının aranan özelliklerini UC Browser ile rastlamanız olası.
Gizli pencere, eklenti dayanağı, yer imleri yöneticisi gibi işlevleri ne tamamını içeriğinde barındıran tarayıcı mobil platformundakitecrübenini de masaüstüne getirmiş.
Bu hususta en fazla ilgi çeken muayene opsiyonu sağ klik ilegerçekleştireceğiniz sürükleme hareketlerine komutlar atayabilmeniz.Son derece abiye ve basit anlaşılır tek arayüze bulunduranUC Browser’ın Chrome, Firefox ve Opera gibi tarayıcılardan ders aldığını görmek olası.
Sevilen Firefox düğmesine benzer tek sembolu sol üst kıma yerleştiren tarayıcı, burayı tıklamanız halinde Opera’dan alışık olduğunuz tekalternatifler menüsü sunuyor.
Bununla beraber sekmelerin planımı epey değişik olsa da görsellikte Google Chrome’dan esintiler yakalamak olası.Sağ üst bölümde tespit edilen çamaşır ikonunu tıklamanız halinde yeni tek sekmede size tekliflentek tema listesi çıkıyor. Az tür olsa da her yaş grubuna hitap edecek renkerle ve tasarımlarlaverilen hazır temaların kalitesinin defa iyi olduğunu iddia etmek zor değil.
Kurar kurmaz, başka tarayıcılarınızın yer imlerini içe transferprosedürünü saniyeler içinde gerçekleştirirken Adobe Flash gibi eklentiler için zahmete girmenize lüzum yok.
UC Browser kullanır kullanmaz Facebook ve YouTube videolarını izleyebiliyorsunuz.Yarıda kalan indirme işlemlerinizi ardından yenidenyürütebileceğiniz akıllı dosya yöneticisi vasıtası ile bağlantının koptuğu yerden işleminize devam edebiliyorsunuz.
Daha kesintisiz tek sörf tecrübesi için de, seçenek faktörüz halinde, sık dolaştığınız sayfalar sizin için önyükleme işlemiyle geliyor ve tıkladığınız zamandan ardından istediğiniz sayfaya ulaşabiliyorsunuz.Bulut eşzamanlılık (senkronizasyon) sekmesini farklı tek uygulamaya gereksinim duymadan halledebilen UC Browser, mobil cihazınızda severek takip ettiğiniz bağlantı adreslerini yer imi olarak masaüstüne taşımanızı kolaylaştırıyor.
Bunun için yapmanız lüzumlenen tek prosedür, yer imleri çubuğunun en sağında bulunan ikona tıklamak.Eski tarayıcılarınızdan sıkıldıysanız ve yeni tek seçenek tarayıcı arayış içerisindeyseniz UC Browser merakınızı gidermeye değecek tek seçenektir.
UC Browser YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
FL Studio Mobile

FL Studio Mobile uygulamasıyla Android cihazlarınızdan kendi müziklerinizi yapabiliyorsunuz. Masaüstü platformlardan hatırladığımız FL Studio uygulaması, sunduğu özelliklerle kendi şarkılarınızın altyapısını...

Kapat