Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

UltraSurf

UltraSurf indir, İnternet kullanıcıların yasaklı, özgür ve güvenli bir sanal dolaşım yapmanızı sağlayan bir programdır.

UltraSurf sizin güvenli internet şekilde dolaşmanızı engelli sitelere giriş ve sansürlü sitelere internet gizliliğini koruma programıdır. Milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan program bizler için tasarlanmıştır.

UltraSurf Açıklaması

Internette dolaşırken en çok korktuğumuz şey bizim güvenliğimiz ve gizliliğimiz bunu sağlayan UltraSurf programı sizin internet üzerinde kimliğinizi koruyarak anonim şeklinde gizlilik gezmenizi sağlar. Özgür internetin keyfini çıkartmak için yasaklanan sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

Ultrasurf güvenliğiniz için önemli bir programdır. Program açıldığında 3 çeşit bağlantı yapmanız ve seçeneği sizlere sunarak aktif bir sunucu seçebilirsiniz. Ultrasurf yoğunluğa göre değişiklik yapın ve gezinmeyi hızlandırın.Türkiye de engellenmiş oyunlara müzik sitelerine bu ufak yazılımla ulaşabilirsiniz.

VPN programları çok fazla var fakat en ufak ve ilk program olarak ultrasurf indir bir çok tarayıcı desteklemektedir. Chrome,Firefox,Opera tarayıcıları desteklemektedir.

UltraSurf indir ve Kullanımı

Yasaklı sitelere giriş yapmak için ultrasurf programı genellikle kullanılmaktadır. Programın indirmek için hemen indir tuşunu kullanarak yapabilirsiniz.

Ultrasurf zip dosyasından çıkartıktan sonra kurulumu yapıyoruz. Kurulum tamamlandığında masaüstüne kısayol olarak geliyor uygulamayı açıyoruz. Ultrasurf programı açıldığında aktif olup olmadığını yeşil ışıkla anlayabiliyoruz. Yeşil ışık yandığında aktif oluyor engelli sitelere giriş sağlıyor.

Incoming search terms:

  • ultrasurf ne tür bir program
UltraSurf YAPILAN YORUMLAR