Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VeePN

VeePN, gizlilik ve güvenliği sağlayan hızlı Android VPN uygulaması. Dünya genelinde 2500’ün üzerinde sunucu, askeri düzeyde şifreleme protokolleri, katı sistem günlüğü tutmama politikası, otomatik yapılandırma ve daha birçok eşsiz özellikle gelen Türkçe mobil VPN uygulaması, site engellemelerinin, yasakların fazlasıyla olduğu ülkemizde her cihazda mutlaka olması gereken uygulamalardan biri.

Android platformunda milyonlarca indirmeye ulaşan popüler ücretsiz VPN uygulaması mevcut ancak içlerinde çok azı güvenli. VeePN, kullanıcıların güvenlik ve gizliliğini koruyan ultra güvenli ve hızlı VPN uygulaması olmasıyla dikkat çekiyor.

Sınırsız trafik ve bant genişliği, 10 eş zamanlı bağlantı, 48 bölge ve 2500’den faza VPN sunucusu, etkinlik ve bağlantı kaydı tutmama, banka seviyesinde 256-Bit şifreleme özelliklerine sahip tek VPN uygulaması olan VeePN, tek bir hesapla mobil ve masaüstünde tüm cihazlarını koruma imkanı veriyor. Android, iOS, macOS, Windows, Linux hangi işletim sistemini hangi cihazı kullanırsanız kullanın hesabınıza giriş yaptığınız anda cihazınız için en iyi ayarlar otomatik olarak seçilip koruma başlatılıyor. Dünyanın her yerinden sorunsuz ve stabil internet bağlantısı sağlıyor. Tek dokunuşla ülke değişimi yapıp istediğiniz siteye erişiyor, istediğiniz servisi kullanabiliyor, istediğiniz oyunu indirip oynayabiliyorsunuz. Tüm kısıtlamaları kaldırmanın yanı sıra herkesin erişimine açık olan WiFi noktalarında da güvenliğinizi sağlıyor.

7 günlük ücretsiz deneme süresi sunan ultra hızlı, güvenilir VPN uygulaması VeePN’in öne çıkan özellikleri:

  • Dünya genelinde 2500’den fazla VPN sunucusu
  • Basit ve zahmetsiz uygulama
  • Otomatik yapılandırma
  • Birinci sınıf şifreleme protokolleri
  • Katı sistem günlüğü tutmama politikası
  • Platformlar arası yazılım
VeePN BENZER İÇERİKLER
VeePN YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Total Commander

Total Commander uygulaması ile Android işletim sistemli cihazlarınızdan dosyalarınızı organize edebilirsiniz. Gelişmiş bir dosya yöneticisi uygulaması olarak öne çıkan Total...

Kapat