Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ViPER4Windows

ViPER4Windows, Windows işletim sistemi için geliştirilen ücretsiz ve yararlı bir ses kalitesi arttırma programı. Bilgisayar ve laptoplarınız üzerinde çok daha kaliteli ses deneyimi yaşatan program, kulaklık ve hoparlörlerinizden çıkacak olan sesin kalitesi arttırıyor ve böylece izleyeceğiniz filmlerden, dinleyeceğiniz müziklerden çok daha fazla keyif alabiliyorsunuz.

Bir çok kullanııc bilgisayar üzerinde ses çok önem vermese de, tam aksine benim gibi bazı kullanıcılar bir o kadar fazla değer veriyor. Özellikle müzik dinlerken ya da film izlerken bunun farkına daha iyi varıyorsunuz.

Bilgisayarınız üzerindeki ses kontrolünü tamamen size geçiren program, sahip olduğu dinamik bass sistemi ile ses kalitenizi arttırıyor ve böylece tüm sesleri daha net ve kaliteli duymanızı sağlıyor.

Yazılım üzerinde öncelikle hangi tür ses dosyası dinleyeceğinizi seçiyorsunuz. Bunu ister sadece film, isterseniz de sadece müzik yapabileceğiniz gibi genel olarak hepsini de seçebilirsiniz. Bu aşamadan sonra kulaklık, hoparlör ya da diğer ses cihazınızı seçiyorsunuz. Bu noktadan sonra müzik, video ve filmlerinizi istediğiniz medya oynatıcısı ile açarak dilediğiniz şekilde kaliteli olarak dinleyebilirsiniz.

5.1 ve 7.1 Surround ses desteği sunarak bu tür sesleri optimal şekilde ayarlayarak kullanıcılara sunan ViPER4Windows, aynı zamanda ekolayzır üzerinden istediğiniz ayarları yapabilme özgürlüğü sunuyor.

Ses kalitesi önem veren bilgisayar kullanıcılarından biriyseniz, ViPER4Windows’u ücretsiz olarak indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Incoming search terms:

  • viper4windows indir
ViPER4Windows YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
AutoCAD

AutoCAD, dünya üzerinde en çok kullanılmakta olan bilgisayar destekli tasarım programlarının başında gelmektedir. İçerisinde yer alan zengin ve gelişmiş çizim...

Kapat