Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wattpad

Wattpad, kitap okumayı seviyor ve kitap okumayı dijital platformda( mobil,pc) okumak istiyorsanız sizin için en ideal ve ücretsiz e-kitap okuyucu uygulaması karşınızda

Wattpad indir

Wattpad hangi içerikleri bulabilirsiniz klasiklerden veya farklı kategorilerden seçerek satın alabilmenize olanak sağlayan içerisinde bir çok ücretsiz kitap bulunduran harika e-kitap uygulaması

Mesala sevdiğiniz bir kitap var yazarıyla iletişime mi geçmek istiyorsunuz belki ona fikirlerinizi söyleyebilirsiniz bu uygulama sayesinde kitap yazarlarıyla iletişime geçmeye hazır mısınız ? Ayrıca okuduğunuz kitap sayfası kayıp olmadan devam edebilirsiniz illa kitap ayracı kullanmanıza gerek yok 🙂

Wattpad. Hikayelerin Yaşadığı Yer.

Dünyanın en sevilen sosyal öykü anlatıcılığı platformunu keşfedin. Wattpad hikayelerin gücüyle 80 milyon okuyucu ve yazardan meydana gelen global topluluğu birbirine bağlar. Orjinal hikayeler okumaya ve yazmaya başlamak için derhal indirin.

Hikayen Keşfedilsin

Anlatacak hikayen mi var? Wattpad’de topluluğun ve teknolojinin gücüyle keşfedilmesini sağlayabilirsin. Orjinal hikayeni, Wattpad’de ve yazma yolculuğun süresince seni cesaretlendirmek için orada tespit edilen topluluğumuz ile paylaş. Hikayenin gişe rekoları kıracağını mı düşünüyorsun? Wattpad Stüdyoları, Wattpad’deki keşfedilmemiş becerili yazarları keşfeder ve onları global eğlenmek şirketlerine bağlar.


Özgün Öyküleri Oku

Dünya çapındaki yazarların kaleminden dökülen elliden çok dildeki öyküleri keşfet. Okuduğun tür ne olursa olsun -romantizm, bilim kompu, gizem, gülünç, aksiyon, serüven, fantastik, genç erişkin kompu veyahut hayran kompu – hepsi Wattpad’de. LGBT öyküleri, bilgisayar korsanları masalları veyahut yeni tekno stres hikayelerini tek çırpıda son vermek istiyorsan, hepsini ve defa henüz çoğunu Wattpad’de bulabilirsin.
Hikaye Severler Topluluğuyla İletişime Geç


Wattpad’e mensup olduğunda beynelmilel öykü severler

topluluğunun tek parçası olursun. Başka okuyucu ve yazarlarla iletişime geç, orjinal hikayelerini yazan ve paylaşan yazarların hikayelerine yorum yaparak onları destekle. Hem de kütüphaneni arkadaşlarınla paylaşabilir, okuma listeleri oluşturabilir ve beraber okuyabilirsiniz. Böylece arkadaşların ne okuduğunu bilir.


Kendi Fiyatsız Kütüphaneni Oluştur

Gittiğin her kısımda, en sevdiğin öyküleri yanısıra sakla. Tek öykü bağımlısı mısın? Dizüstü bilgisayarında, tabletinde, Kindle ya da iPhone’ununda olsan dahi hesabını senkronize ederek kaldığın yerden devam edebilirsin.


Gişe Rekortmenlerine Esin Veren Öyküleri Oku

Netflix’teki The Kissing Booth’u, Hulu’da yayınlanan Light as a Feather’ı izlediysen ya da New York Times’ın defa satan yazarı Anna Todd’un After serisini okuduysan, bilmeyenleriniz için bu hikayeler ilk evvel Wattpad’de keşfedildi. Eğlenmek endüstrisinin yeni vurgununu aradığı platforma mensup ol ve yarının gişede sansasyonlar yaratacak öyküsünü bu gün okumaya başla.

wattpad apk indir wattpad ücretsiz indir 1bilgisayara wattpad indir wattpad indir windows 10

Incoming search terms:

  • android için wattpad\den yıldızlara e-kitap indir
Wattpad YAPILAN YORUMLAR