Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
whatscut pro

Whatsapp Durum Süresi

Whatsapp durum süresi uzatma işlemi nasıl yapılır ? Bunun için kullabileceğiniz WhatsCut Pro ile whatsapp durumuna koyduğunuz videoların sürelerini kısaltmadan yayınlama yapabilirsiniz. Whatsapp video durum süresini uzatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ?

WhatsApp Durum özelliği. Resim, video ve GIF formatlarını destekleyen bu özellik, durum mesajı olarak 30 saniye üzerindeki video kliplerin gönderilmesine izin vermiyor.

Karşınızdakine 30 saniye üzerinde video resim gif nasıl gönderebileceğinizi aktarıyoruz.
1. Aşama ; Andorid cihazının için hazırlanmış WhatsCut Pro indirmeniz için indir linkine tıklayarak telefonunuza indiriyoruz.
2. Aşama ; Uygulamayı çalıştırdığınızda cihazınızda bulunan tüm videoları gösteren bir bölümle karşılaşacaksınız. Paylaşmak istediğiniz videoyu seçin


Seçilen video yeni bir arayüzde açılacaktır. İsterseniz videonun tümünü, isterseniz sadece belirli bir bölümünü yayınlaya bilirsiniz. Video düzenleme bölümünde görülen iki işaretleyici yayınlanacak olan bölümün seçiminde kullanılacak. İşiniz bittiğinde yeşil renkli paylaş butonuna tıklayın. 

Incoming search terms:

  • WhatsApp durum süresi uzatma
  • whatsapp durum video süresini uzatma
Whatsapp Durum Süresi YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
oyun modu
Windows 10 Oyun Modu

Windows 10 oyun modu diye bir durum varmış :) konu hakkında internette bir kaç araştırma yaptım ve sizlerle paylaşma gereği...

Kapat