Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WhatsApp Takip

WhatsApp Takip, WhatsApp son zamanların dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sürekli olarak gelişmekte ve bizlere yeni özellikler aktarılmaktadır. WhatsApp kullanıcılarının en çok merak ettiği şeyler, WhatsAPP en son ne zaman aktif olmuş kim kiminle ne kadar konuşmuş ve kişilerle ne zamandır konuşuyor. whatsapp çevrimiçi takip uygulamasıyla işte tam bunlara cevap alabiliyorsunuz.

WhatsApp Takip Hakkında

Uygulamanın adı whatsLOG tıklayarak resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Whatslog uygulamasının resmi sitede ki açıklaması Kim? Ne zaman? Kaç dakika? Sorularınız cevabı için uygulamamızı indir ve anında raporları incele. Aşağıdaki butonlardan hemen indirip ücretsiz deneyebilirsiniz. Whatslog uygulaması, işlemesi Whatsapp takip için ilk önce sizin takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarası eklemeniz istenmektedir. Numara eklendiğinde Whatsapp takip aktif olmaktadır. Kişi uygulamayı açtığı zaman bizlere Whatsapp çevrimiçi takip aktif olmaktadır. Kişi hakkında uyarı vermektedir. Ne kadar süre whatsapp çevrimiçi takip olduğu uygulama üzerinden görünmektedir.

whatsapp takip

Whatslog uygulaması ile sadece Whatsapp takip amacıyla bir kişi değil birden fazla kişiyi Whatsapp çevrimiçi takip olarak kullanabiliyorsunuz. Whatsapp engelleme sizlere yapılsa dahi kişiler hakkında analizler oluşmaktadır. Whatsapp kişilerinizi takip etmek kişiler hakkında detaylı bilgiler almak için bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu uygulama google store play bölümünden indirim sağlanamamakta olup kendi resmi site üzerinden yayın yapılmaktadır. Ayrıca takip uygulaması android ve ios işletim sistemine sahip mobil cihazlarında çalışmaktadır.

WhatsApp Takip YAPILAN YORUMLAR