Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Whatsapp video Formatı nedir

Whatsapp video Formatı nedir

whatsapp video formatı nedir

Whatsapp video Formatı nedir, whatsapp video formatı bir çok formatı desteklemektedir.

Whatsapp video formatı nedir gönderemiyorum problem nedir ?

Whatsapp dosya şekli desteklenmiyor meselesi son zamanlarda kullanıcıların canını epey sıkıyor. Ancak çözümsüz tek mesele değil kuşkusuz.

Whatsapp video formatı nedir ? hangi formatları en iyi şekilde duruma aktarabilirim bunun cevabını sizlere veriyoruz

Resim, video ya da Sesli Ileti göndermekte ve/veya indirmekte yaşanan genel meseleler şunları içerir: Telefonunuz web irtibatı meseleleri yaşıyor olabilir.

whatsapp video formatı

Telefonunuzun tarih ve saat ayarları doğru olmayabilir. SD kartınız konusunda tek mesele olabilir: SD kartınızda yeteri kadar boş alan olmayabilir. SD kartınız salt-okunur moduna ayarlanmış olabilir. SD kartınız bozulmuş olabilir.

Ayrıntılar Telefonunuzun kuvvetli tek sinyalle internete bağlı olduğunu iki sefer, hem de üç sefer muayene edin.

Emin olmak için tek internet sayfası açmayı tecrübe edinin. Telefonunuzun bağlı olmasından eminseniz (farklı Wi-Fi noktalarına ve/veya 4G’ye bağlanmayı deneyin), lütfen okumaya devam edin.

Tarih ve saatin doğru ayarlanmış olmasından güvenilir olun. Tarih yanlışsa, basın indirmek için WhatsApp sunucularına bağlanmanız olası olmayacaktır. Tarihi doğru olarak sebep ayarlayabileceğinizi buradanöğrenebilirsiniz.

Bazen WhatsApp dosyaları SD kartınıza kaydedilirken zorluk yaşanayabilir. Öyleyse, takviye için alttaki eksiklikleri giderme adımlarını izleyebilirsiniz: SD kartınızda kafi alan olmasından güvenilir olun. SD kartınız doluysa, WhatsApp hiçbir şey kaydedemez. Gereksiz dosyaları silerek daha çok yer açın. SD kartınızın mutlak okunur olarak ayarlanmış olmadığı güvenilir olun. SD kartınıza WhatsApp’a ilişkin olmayan tek dosya kaydetmeyi tecrübe edinin. Dosya kaydedilirse, kart mutlak okunur değildir ve WhatsApp Messenger indirilen dosyaları kaydedebilmelidir. Hiçbir şey kaydedemiyorsanız, kartınızın mutlak okunur olarak ayarlanmıştır. Bu özelliği değiştirmeniz lazım olur, lütfen talimatlar için telefonunuzun kullanım kılavuzuna müracaat edin. Yeterli boş alanınız varsa ve SD kartınıza dosya kaydedebilyorsanız fakat yeniden de WhatsApp’tan dosya indiremiyorsanız, SD kartınızdan WhatsApp verilerini silmeniz gerekebilir:

Whatsapp video göndermede yaptınız problem çözülmedi mi ?

ÖNEMLİ: Bu, Bütün WhatsApp Eklendi geçmişi yedeklemelerini ve indirilen dosyaları silecektir. Bu, WhatsApp verilerini yedeklemeniz için iyi tek vakit olabilir. WhatsApp verilerinizi yedeklemek için, SD kartınızdaki “WhatsApp” dosyasını bilgisayarınıza kopyalayın. Telefonunuzdaki SD kartı dosyasını açın ve “WhatsApp” klasörünü silin. Bu, bütün WhatsApp basın dosyalarınızı siler. WhatsApp yeniden açılacaktır ve sohbetleriniz yeniden sahip olunan olacaktır fakat basın dosyaları (fotoğraflar, videolar, ses) bundan sonra sohbetlerde yer almaz. Telefonunuzu yine başlatın. WhatsApp şimdi indirilen dosyalarınızı kaydedebiliyor olması gereklidir. Okumaya devam mı ediyorsunuz? SD kartın yanlızca okunur olup olmadığını muayene ettiğiniz Ismim 2’yi anımsıyor musunuz? Hiçbir dosyayı kaydedemediyseniz, SD kartınız sorunlu olabilir. Bu halde, SD kartınızı yine biçimlendirmeniz gerekebilir. Bu, bütün SD kartını silme ve sıfırlama mananına gelir:

ÖNEMLİ: Bu, SD kartınızdaki Bütün bilgileri silecektir. SD kartını biçimlendirdikten ardından verilerinizi geri almanız olası olmayacaktır. Mümkünse, SD kartınızdaki herşeyi yedekleyin. Bunu yapmanın tek yolu, SD kartını, SD kartı okuyucusu olan tek bilgisayara takıp dosyaları kopyalamaktır. Android telefonunuzdan Ayarlar > Depolama’ya gidin. Bu kaliteyi varsa, SD kartının bağlantısını kes’i seçin. SD kartı biçimlendir ya da SD kartı sil opsiyonuna dokunun. Telefonunuzu yine başlatın. Bu adımların hiçbiri size yardımcı olmadıysa, SD kartınızla alakalı tek mesele olabilir. Dosyaları saklayıp, gönderebilmek için yeni tek SD kart almanız gerekebilir.

Whatsapp video Formatı nedir YAPILAN YORUMLAR