Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
whatsapp video formatı nedir

Whatsapp Video Optimizer

Whatsapp Video Optimizer, WhatsApp kullanıcılarının video gönderirken boyut sınırına takılmamaları için hazırlanmış, sorunsuz çalışan basit bir Windows Phone uygulaması.

Sevdiğimiz kişilerle ücretsiz olarak mesajlaşmamıza izin veren WhatsApp Messenger, mobilde en sık kullandığımız uygulamalar arasında. Dünya genelinde popüler olan bu uygulamanın eksiklikleri de yok değil. Örneğin; Video göndermek istediğinizde boyutuna dikkat etmeniz gerekiyor. Videonuzun boyutu 16 MB’ı aşıyorsa videonuzun tamamı yerine sadece başı gönderilmiş oluyor. Windows Phone telefonunuza indirip kullanabileceğiniz WhatApp Video Optimizer uygulaması, bu sorunu yaşayanlar için hazırlanmış basit ancak etkili bir uygulama. Tamamen ücretsiz olan uygulama, WhatsApp üzerinden gönderdiğiniz videoları optimize ediyor ve videonuzun tamamını karşı tarafa iletiyor.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan WhatsApp Video Optimizer uygulaması herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış. Tek yapmanız gereken “Select Videos” butonuna dokunarak videolarınız seçmek (Birden fazla video seçebiliyorsunuz.) sonrasında “Optimize Videos” butonuna dokunmak. Video çevirme işlemi kısa bir sürede tamamlanıyor ve WhatsApp uygulaması otomatik olarak açılıyor. Size sadece videoyu paylaşmak kalıyor.

WhatsApp’ta video gönderirken boyut sınırına takılıyorsanız WhatsApp Video Optimizer, sorununuzu giderecek eşsiz bir uygulama.

Whatsapp Video Optimizer BENZER İÇERİKLER
Whatsapp Video Optimizer YAPILAN YORUMLAR