Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WhatsAPP Web Nasıl Kullanılır

WhatsAPP Web Nasıl Kullanılır

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
whatsapp web

Whatsapp artık milyonların kullandığı harika bir anlık iletişim uygulamasıdır. Android,ios ve bir çok işletim sistemin desteklediği anlık sohbet uygulaması peki Whatsapp Web ne işe yarar bunun hakkında bilgi vereceğim.

Whatsapp Web Nedir?

Mobil cihazlarda sürekli olarak kullandığımız whatsapp uygulamasını whatsapp web ile artık bilgisayarımızın masa üstüne getiriyoruz. Uzaktan bağlantı gibi düşünün.

Whatsapp Web Hakkında

İlk başlarda Windows üzerinde tarayıcı tabanlı olarak verilen hizmet, bir süre sonrasında normal bir Windows uygulaması haline getirildi. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak WhatsApp Web Windows versiyonunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Sadece Windows için geçerli değil istediğiniz gibi mac işletim sistemlerinde de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Web uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Whatsapp web güncel olarak kullanmak için lütfen indirme sitelerinin yerine kendi sitesini kullanarak indirim yapınız. Bizim sitemizden indirme linkleri kendi online sitelerine yönlendirmekte ve oradan indirmeniz sağlanmaktadır. Buradaki amaç her zaman güncel olun.!

WhatsApp Web için tıklayın

Sayfaya gittikten sonra, tekrar akıllı telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını açın. WhatsApp>Ayarlar bölümüne girin ve WhatsApp Web seçeneğine tıklayın. Bu özellik hem iOS hem de Android hem de Windows Phone üzerinde aynı şekilde çalışıyor.

WhatsApp’ın tarayıcı veya PC uygulamasınıaçtığınızda web sayfasında yer alanWhatsApp Web barkod bölümüne telefonun kamerasını odaklayarak barkodu taratın.

Barkod tanıtım ve tarama yaptıktan sonra Whatsapp taraycınızdan açarak Whatsap Web kullanmaya başlayacaksınız. Ayrıca Kullandığınız uygulamadaki seslerin bilgisayar üzerinden ayarlanmasını istiyorsanız ayarlar sekmesi profil menüsünden bir çok ayarı yapabilirsiniz.

Barkodu tarattıktan sonra WhatsApp‘ı tarayıcınızda açtığınız WhatsApp Web ile kullanabilirsiniz.

Facebook tarafından satın alındıktan sonra erişilebilirlik anlamında resmen çağ atlayan WhatsApp telefonunuz ağ üzerinde olmak koşuluyla birçok işleminizi bilgisayarınız üzerinden yapmanıza olanak sağlıyor. Yine de bu uygulamanın bir emülatör olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor. Ağ üzerindeki telefon etkinliğiniz sona erdiği andan itibaren masaüstü üzerinden WhatsApp erişiminiz kısıtlanacak ve uygulamayı kullanamayacaksınız.

WhatsAPP Web Nasıl Kullanılır YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
whatsapplog - WhatsApp Takip
WhatsApp Takip

WhatsApp Takip, WhatsApp son zamanların dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sürekli olarak gelişmekte ve bizlere yeni...

Kapat