Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 10 Güvenli Mod

Windows 10 Güvenli Mod

Windows 10 Güvenli mod açma işlemini yapabilirsiniz. Windows 10 güvenli mod da çalışma işlemi nedir? Windows 10 güvenli mod Windows 10 çalışması için sadece gerekli olan uygulamaların çalışmasıyla açılan sistemdir. Güvenli Mod veya Safe Mode olarak görülmektedir.

Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır

Mesela Windows 10 işletim sistemi üstüne üçüncü doğrultu bir uygulama yüklediğiniz, yeni bir donanım eklediniz ya da sahip olunan bir sürücüyü güncellediniz ve işletim sistemi bundan sonra normal modda başlayamaz oldu.
Bilgisayar açılırken F8 Tuşuna basılması gerekmektedir. Windows kapatıp yeniden başlat seçeneğini yaptıktan sonra bu işlemi yapınız.

Windows 10 çalıştıran kimi cihazlar o kadar süratli boot oluyor ki Windows logosundan evvel F8 ile güvenilir moda geçiş inşa etmek zorlaşabiliyor.

Güvenilir Mod için bilgisayar açık durumdayken Shift tuşuna basılı tutarak yine başlatın Windows 10 güvenilir mod açılışı için bir başka tercih ise bilgisayarı Shift tuşuna basılı tutarak yine başlatmaktır (restart).

Bilgisayar kapandığı zamandan ardından Shift tuşunu bırakabilirsiniz.

windows 10 güvenli mod açma,
windows 10 güvenli mod açma tuşu,
windows 10 güvenli mod başlatma,

Windows 10 Güvenli Mod YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Windows 10 sistem geri yükleme

Windows 10 sistem geri yükleme yapmak için aşağıdaki belirtilen konuların işlenmesi gerekmektedir. Windows 10 tekrar eski haline gelecektir. Windows 10...

Kapat