Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Service Pack 1

Windows 7 işletim sistemi ve Windows Server 2008 R2 için yayınlanan ilk servis paketi sürekli güncellemelerle kullanıcıların en son destek düzeyinde tutulmasını sağlar ve sistemin gelişimine destek olur. Kullanıcıların geri dönüşleriyle daha iyi bir performans sağlamak için hazırlanan güncellemeler daha verimli ve hızlı bir sisteme ulaşmanızı sağlayacak.

Kullanmakta olduğunuz Windows 7 işletim sistemine uygun olan 32-Bit veya 64-Bit paketlerden istediğinizi indirerek, Windows 7 işletim sisteminizi Service Pack 1‘e hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Windows 7 Service Pack 1 ile birlikte sisteminiz çok daha stabil olarak çalışacağı gibi, güvenlik açıklarından da arındırılacağı için bilgisayarınızı çok daha güvenle kullanabilirsiniz. Eğer hala Windows 7 kullanıyosanız ve Service Pack 1 güncellemesini yapmadıysanız, bir an önce sisteminizi güncellemenizde fayda olduğunu unuatmayın.

Incoming search terms:

  • servis pack1 indir
Windows 7 Service Pack 1 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Video Edit Magic

Video Edit Magic, video dosyaları üzerinde kes-kopyala-yapıştır işlemlerinden efekt eklemeye kadar bir sürü işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz amatör bir video...

Kapat