Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WinRAR

Winrar indir, Bilgisayarda yer açmak için kullanılan sıkıştırma işlemlerini en iyi şekilde sağlayan sıkıştırma ve sıkıştırılan dosyalarınızı açmanızı sağlayan programdır.

Winrar aslında ücretli bir uygulamadır. Bu uygulamayı ücretsiz olarak kısıtlı bir şekilde kullanabilir işlemleri yapabilirsiniz. Dünyada milyonlarca kişi tarafından bilgisayarına indirilmiş sıkıştırma programı işlevsel olarak da bir çok özelliklere sahiptir.

Hem 32 Bit hem de 64 Bit desteği sunan programın aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olması, Türk kullanıcılar açısından oldukça önemlidir. RAR, ZIP, 7-Zip, ISO, CAB, ARJ, LZH, TAR, ACE, Gzip, UUE, BZIP2 ve daha birçok farklı arşiv dosyası uzantısı için destek sunan Winrar, sahip olduğu birçok gelişmiş özelliği sayesinde de piyasada yer alan birçok rakibine fark atmaktadır.

Winrar Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Sizin için hazırlamış olduğumuz aşağıda yer alan “Winrar İndirme ve Kurulumu” videosu yardımıyla Winrar’ı nasıl sorunsuz bir şekilde bilgisayarınız üzerine indirebileceğinizi ve kurulum adımlarını nasıl tamamlayacağınızı görebilisiniz.

WinRAR Özellikleri

Tek bir programla Sıkıştır, Şifrele, Paketle ve Yedekle:
RAR ve ZIP dosyaları için tam destek
256-bit güvenli AES şifreleme
En çok tercüme edilmiş yazılım
Entegre yedekleme özellikleri

WinRAR YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive indir, Silah oyunu diye hitap edilen takımlar kurarak karşılıklı savaş oyunudur. GS GO olarak bilinen oyun...

Kapat