Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wolfteam

Wolfteam indir ücretsiz kendine özgü yenilikleri ve değişik FPS özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken karakterin gözünden oynayarak ateş ettiğimiz oyundur.

Wolfteam kişiler ile kurtlar arasında geride bıraktığımız amansız maçın oyunlaştırılmış hali. Elinde silahla gezen karakterimiz, birden kendisini kurt erkek formuna sokabiliyor ve oyuna bu tür devam edebiliyor. Oyundaki ana emelimiz ise hangi formda olursak olalım, rakiplerimizin hepsini oyun dışı bırakmak veyahut verilen görevleri tamamlamak. Bunun için de elimizdeki silahı en doğru ve tesirli biçimde kullanmamız gerekiyor.

Türkçe dil desteği ile Türkiye pazarına giren ilk oyunlar arasında yer alan Wolfteam, yakaladığı beklenmedik başarı sonrasında Türkiye’ye özel içerikler üretmeye devam etti. Halihazırda içerisinde Göbeklitepe gibi haritalar barındıran MMOFPS oyunu, Azap & Ezel ile Yiğit Demir karakterlerini barındırıyor.

2020 haysiyetiyle 9. nesil barındıran Wolfteam indir tuşuna bastıktan ardından sizi ufak tek luancher ile karşılıyor. Ardından oyuna girerek, 266 değişik karakterden birini seçerek oynayabilirsunuz. Ön görü edeceğiniz emeliyle bu karakterlerin hepsini oyunun en başta alamıyorsunuz. Oyunda geliştikçe yeni karakterler ile o karakterlerin değişik formlarını görmeniz mümkün.

Wolfteam e-Spor

Wolfteam için düzenlenen turnuvalarda dağıtılan ödüller oldukça yüksek olduğu gibi kendinizi profesyonel seviyeye getirebilirsiniz, önemli aylık maaşlar alma şansınız da bulunuyor.

WOLFTEAM dünyasına katılmak için lütfen aşağıdaki adımları takip et.

1. Kurulum dosyasının inmesini bekleyin.

2. İndirilen dosyayı çalıştırdıktan sonra adımları takip ederek WOLFTEAM’i bilgisayarınıza kurun.

3. WOLFTEAM’i çalıştırın, üye adınız ve şifrenizle giriş yapın ve eğlencenin tadını çıkarın!

Incoming search terms:

  • wolfteam ındır
  • wolfteam türkiye indir
  • wolf team indir
  • wolfteam indir ücretsiz
  • wolfteama ücretsiz indir
Wolfteam YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Opera Mini

Opera Mini sürat ve konfor demektir ve tekilce tek internet tarayıcıdan henüz fazlasıdır! Hafiftir ve sıkışık, ağır ağlarda dahi internette...

Kapat