Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
world conqueror 4 61164 - World Conqueror 4

World Conqueror 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

World Conqueror 4, Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi Easy Inc tarafından yapılan ve bu sefer ücretli şekilde piyasaya sürülen World Conqueror 4, mobil platformlar üzerinde oynayabileceğiniz en ayrıntılı ve başarılı oyunlardan bir tanesi. İkinci Dünya Savaşı temalı bu strateji oyununda, amacınız bütün savaşlardan sağ aslim çıkarak, seçtiğiniz ülkeyi yönetmek.

Bilgisayar üzerinde oynadığınız, 4K olarak tabir edilen ve son zamanlarda özellikle Hearts of Iron IV ile tekrar popüler olmayı başaran bir türün içerisine rahatlıkla koyabileceğimiz World Conqueror 4’de amacımız İkinci Dünya Savaşı’nın kazanan taraflarından bir tanesi olmayı başarmak. Bunun için de seçtiğimiz ülkeyi askeri ve teknolojik olarak geliştirmek durumundayız. Tüm bunlarla uğraşırken üstüne üstlük savaşları da kazanmalı ve karşı taraftaki bütün devletleri egale etmeliyiz.

Domination, Conquest ve Scenario olmak üzere üç temel modu olan oyunda, farklı modlarla çeşitlilik de sağlanmış. Domination modunda bütün haritayı ele geçirmeye çalışırken, Conquest’te belirli savaşlara sahil oluyor ve Scenario’da da bir hikayenin peşinden gidiyoruz. Oldukça başarılı grafikleri iyi oturtulmuş mekanikleri ve hikayesiyle World Conqueror 4, parasına değen oyunların başında geliyor.

World Conqueror 4 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
osmanli devri 6828 - Osmanlı Devri
Osmanlı Devri

Osmanlı Devri, Osmanlı Devleti'nin yükseliş hikayesini konu alan bir mobil strateji oyunu. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize...

Kapat