Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

World War Z

World War Z, hiç düşünmeden yaşayan avlarının üzerine çullanan devasa zombi sürüleri ile kalbi sıkıştıran, dört oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Word War Z şimdi ücretsiz olarak indirmeye resmi site üzerinden yapabilirsiniz. Oyunun ücreti normalde : 119 TL

İndirim 02.04.2020 saat 18:00’da bitiyor. Fırsatı kaçırmayın.!!

Ölümden kurtul

World War Z, hiç düşünmeden yaşayan avlarının üzerine çullanan devasa zombi sürüleri ile kalbi sıkıştıran, dört oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.Hızlı tempolu oyuna odaklanan ve aynı adı taşıyan inanılmaz popüler Paramount Pictures eserinden esinlenen World War Z, modern PC’ler için özel olarak hazırlanmış gergin, karşı konulamaz, heyecan verici görevlerle dünyanın dört bir yanından yeni hikayeleri ve karakterleri keşfediyor.

  • Korkunç şekilde görkemli silahlı çatışmalar arasında yüzlerce zombiyle savaş
  • İş birliği içinde hikaye odaklı mücadele
  • Oyuncu vs Oyuncu vs Zombi modunda diğer hayatta kalanlarla savaş

Daha büyük zorluklarla başa çıkmak için 6. seviye karakter sınıfları ve çeşitli silah geliştirmeleri:

  • Gunslinger – Soru sormak yerine ateş edenlere göre, Gunslinger ölüleri kurşun yağmuruna tutmak için bir cephane dolusu silah hasarı ve mühimmat güçlendiricilerle dolu.
  • Hellraiser – Yeteri kadar patlayıcı tüm sorunları çözebilir! Hellraiserlar, kalabalığı etkili şekilde kontrol etmek için C4 ve diğer araçlarla donatılmış halde gelir.
  • Slasher – Zerafet duygusu olan savaşçılar için, öldürmenin en iyi yolu sadık bıçaklarındır. Slasherlar, şok tabancaları ile şok edici sonuçlar sağlarken, yakın dövüşle verilen hasarı ve etkinliği artıran avantajlara sahiptir.
  • Medic – Zombilerle savaşmanın en iyi yolu bazen takım arkadaşlarının onlardan birine dönüşmesini engellemektir. Stim Pistol ile donatılan Medicler, hayatta kalan diğer kişileri uzaktan iyileştirebilir ve kaosu kontrol altında tutmaya yardımcı olur.
  • Fixer – Herhangi bir durumda en önemli öncelik çok yönlülük olduğunda, patlayıcı mühimmat kovanları ve takım arkadaşların için birkaç mühimmat tazeleme avantajıyla birlikte gelen Fixer her zaman seninle.
  • Exterminator – Alevler her şeyin cevabı! Molotof kokteylleri ve artırılmış yangın hasarı ile donatılan Exterminator, yalnızca zombilerin yanışını izlemek istiyor.
World War Z YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Futbol Menajeri OFM

Futbol Menajeri OFM, isminden de anlaşılabileceği emeliyle mobil menajerlik oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarının oynayabileceği bu oyunda...

Kapat