Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yandex Browser

Yandex Browser indir , Google gibi bir arama motoruna sahip ayrıca internet tarayıcı desteği bulunan arama motorudur. Yapımcı Rus yapımı olan arama motoruna sahip tarayıcı sadece ve kişiselleştirmeye müsait olması sebebiyle tercih sebebiniz olabilir.

Türkiye’de de baya aktif olan Yandex Browser(internet tarayıcısı) sayesinde bir çok eklentiye sahip olacaksınız. Tarayıcı üzerinden istediğiniz gibi Yandex.Disk, Yandex.Haritalar, Yandex.Mail, Yandex Translate,yandex indir gibi Yandex servislerine de doğrudan erişim sağlayabiliyorlar

yandex

yandex browser indir

Yandex Browser indir Özellikleri

  • Akıllı satır özelliğini çok seveceksiniz. 
  • Favori sitelerinizi istediğiniz gibi kayıt altına alarak ulaşmanızı sağlayacak.
  • Tarayıcının turbo modu gibi özelliği olması sizlerin hızlı işlem yapmanıza olanak sağlayacak.
  • İnternette karşınıza çıkan yabancı sitelere fransız kalmayın. Otomatik algılama özelliği ile hangi dilde olursa olsun TÜRKÇE’ye çevirme imkanı sunmaktadır.Çeviriler eskisi gibi zayıf değil hatta teknolojinin ilerlemesiyle çeviricileri insanlar değil robotların yapacağı söyleniyordu. Yandex iyi bir çevri modeli geliştirmiştir.
  • Internette ilginizi çekecek konular sizi bulsun istemez misiniz? Haber okumak, merak ettiğiniz bir konuda makale veya blog yazısı aramak internet kullanmamızın temel sebeplerinden biri oldu. Hem akıllı telefonlar hem de bilgisayarlarımızda güncel olayların nabzını tutmaya, sosyal medyada merak ettiğimiz kişileri, yerleri takip etmeye, en son dedikoduları öğrenmeye sıkı sıkıya bağlıyız! E haliyle de bilgi ve içerikleri hızlıca tüketir hale geldik. Peki bambaşka bir teknoloji olsa da tarayıcınızı açtığınızda ilgi duyduğunuz konuları önünüze getirse… Şahane olmaz mıydı? Kesinlikle evet
  • Siber saldırılara karşı koruma özelliği.
  • Ayrıca tarayıcı üzerinden direk arama yapabilme özelliği imkanı sizlere sunmaktadır. 

Kullanmakta olduğunuz tarayıcıdan memnun değilseniz ve alternatif olarak kullanabileceğiniz bir tarayıcıya ihtiyaç duyuyorsanız, Yandex Browser indir  mutlaka denemenizi öneririm.

İnternet kotanızın çabucak bitmesi ve internet faturanızın ekstra yüklü gelmesi sizi çileden çıkarıyorsa bu yazı size çözüm olabilir. Video izlerken yavaş internetinizin olması canınızı oldukça sıkabilir. Siz de bu soruna teknolojik yöntemlerle çözüm bulabilirsiniz.

Diyelim sevdiğiniz bir diziyi internetten izliyorsunuz ve o anda sürekli duraklamalar ve takılmalar meydana geliyor. İnternetiniz yavaşlamıştır veya teknik bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda tarayıcınızda bulunan sihirli bir elin videonuzu çalıştırması aslında mümkün. Biz buna Yandex Browser Turbo Modu diyoruz!

Konuyla alakalı benzer tarayıcılara arama motorumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • yandex browser ücretli mi
Yandex Browser YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Twitly

Twitly; Sosyal medyanın durumu ortada, tüm Dünyada artık sosyal medya kullanmayan kişi sayıları oldukça az bu da aşırı derecede sosyal...

Kapat