Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
yandexceviri 54269 - Yandex.Çeviri

Yandex.Çeviri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google çeviri özelliğini uzun zamandır kullanıyorduk Yandex çeviri özelliği tarayıcı üstünden yapması ve 95 dil desteklemesi yandex çeviri popülerliğini artırmıştır.

Yandex çeviri ile hızlı bir şekilde metin,sayfa,kelime çevirisi yapabilirsiniz.

Kelimeleri, kelime gruplarını, metinleri ve web sayfalarının tamamını otomatik olarak çevirme özelliğine sahip Yandex.Çeviri ; 95 dil için eşzamanlı çeviri, yazım sırasında ipuçları, çevirisi aranan sözcüklerin fonetik alfabeyle yazılan telaffuz notları ile ses kayıtlarını ve kullanım örneklerni içeren sözlük ve diğer özellikler. En popüler çeviri dilleri: İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye, Rusça’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Rusça’ya, Arapça’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Arapça’ya, Almanca’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Almanca’ya, İspanyolca’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den İspanyolca’ya, Fransızca’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Fransızca’ya, İtalyanca’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den İtalyanca’ya, Japonca’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Japonca’ya, Bulgarca’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Bulgarca’ya, Portekizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den Portekizce’ye.

Yandex.Çeviri YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
agmerkezi - Dns Değiştirme - Vpn Değiştirme
Dns Değiştirme – Vpn Değiştirme

Sosyal medya erişimi hakkında sizlere yazı yazmak istedim ne gibi işlemler yapılırsa vpn değiştirme yapılabilir. Öncelikle bizim kullandığımız mobil cihazların...

Kapat