Zula Mobile

Zula Mobile Android cihazlar için kullanıma hazır Zula Mobil APK sayfa üzerinden linke tıklayarak indirebileceksiniz.  En iyi Türk yapımı FPS oyunu Zulayı mobil sürümünde oynamak ister misiniz? tek yapmanız gereken indirmek.

Zula Mobile İndir

Tamamen Türk yapımı epey tanınmış tek çevrimiçi FPS oyunu olan Zula’nın mobil sürümü kapalı betaydı, nihayet çıktı!

Zula Mobile açık beta başladı ve Google Play üstünden herkesin erişimine açık olarak indirilmeye sunuldu. Zula Mobile, fiyatsız, üç ebatlı yüksek nitelikte grafiklere sahip çevrimiçi oynanabilen %100 Türk yapımı FPS mobil oyunu olarak Google Play’de konumunu alıyor.

Büyütme mobile’da sizi neler mi bekliyor? Battle Pass: Zula mobile’da oynadıkça kazanırsınız. Sezon karşılaşmalarına katılarak sezona kalifiye geliştirilmiş silah ve eşyalar kazanabilir, günlük ve sezonluk kontratları adına getirerek envanterinizi genişletebilirsiniz.

Tamamladığınız görevler ve kontratlarla sezona kalifiye silahlar, karakterler, eklentiler ve desenlere sahip kartlar kazanırsınız. Silahlar: %100 yerli FPS oyunu Zula’da aldığınız zaferlerle yeni silahların kilidini açarsınız. AWP gibi keskin nişancı tüfeği dahil açtığınız bütün silahlar hudutsuz müddet sizin olur.

Modifikasyon ve Özelleştirme: Zula mobile’da 8000’in üstünde silah eklentisi, silah deseni ve aksesuar var. Ekipmanları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Karakterler: Birbirinden kuvvetli 20 mizaç, Zula ve Gladyo olmak suretiyle iki değişik grup Zule mobile’da. Takımınızı seçin, karakterinizi keşfedin ve muhabere alanının tozunu artırın.

Değiş tokuş Sistemi: Toplanan kullanmadığınız kartları Normal Değiş tokuş Sistemi ya da Tasarlanmış Değiş tokuş Sistemi ile değiştirin, yeni kartlar toplayın, düş envantere sahip olun. Kontroller: Dilediğiniz düğmenin konumunu değiştirin, kontrolleri tercihinize göre ayarlayın, kendisi muayene sisteminizi oluşturun.

Zula Mobile YAPILAN YORUMLAR