Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zula

Zula indir, Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş ücretsiz olma özelliği taşıyan zula oyunu FPS oyunudur.Zula ile silah oyunu oyna

Zula indir Zula oyunu aksiyon özelliği taşıyan silah oyunu arayan kişiler için TÜRK yapımcılar tarafından hazırlanmıştır. Zula oyununda Türk mekanları yer alarak sanki sizleri a’dan z’ye Türk hissi vermektedir.

Zula Oyunu nedir?

Evinizde Bilgisayarınız var ve siz Online FPS oyunu arıyorsunuz bu oyun tam sizlere göre eskiden Counter oyunu çok etkendi bizim yazılımcılarımız tarafından oyun aktif edilince ZULA milli oyun olarak sahalara çıkmıştır.

Zula oyunu, Konu olarak Türkiye üzerinde geçen hikayeler içermektedir. Yıl olarak son 50’yılı konu alması tabi ki bizi ayrıca heyecanlandırmaktadır. Kurgu da ki kahramanımızın adı DEMİR ve askeri rütbesi bordo bereli nasıl ki dizilerde kurgular kahramanlar dizinin devamını sağlıyorsa oyunda başlangıç olarak DEMİR üzerine kurulu, Demir ne iş yapmaktadır Türkiye de bir çok ölümlerinin sorumlularını bulmak için yabancı istihbarat üyelerine karşı savaş açmaktadır. Demir devlet tarafından geliştirilen bir asker devletin çıkarlarını korumak düşmanları yok etmekle görevli fakat bu iş o kadar kolay değil yabancı istihbaratlar Demirin boşluğunu aramakta ve ona hayin planlar yapmaktadır.

Zula Demir Karakteri

Zula çok oyunculu bir altyapıya sahip ve oyunculara birbirleriyle çevrimiçi olarak savaşma imkanı veriyor. Oyuna kayıt olarak oyunun kurulumunu gerçekleştirdikten sonra tarafınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Zula veya Gladyo taraflarından birini seçmemize imkan veriliyor. 

Zula Nasıl Kurulur ?

Zula indir butonuna tıklandıktan sonra sizlerin bilgisayarınıza yüklenir. Zula indirme işlemi tamamlandığında oyunun açılması ve zula paneline girerek kayıt olmanız gerekmektedir. Hesap açıktan sonra zula oyununa devam edebilir oyuna başlayabilirsiniz.

Zula, klasik FPS oyunlarında bulunan birçok özelliği içerisinde barındırmasından ötürü oyunculara yabancı gelmeyen bir yapım. Daha önce bir FPS oyunu oynadıysanız kolaylıkla Zula’nın oyun dinamiklerine alışabilir ve kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki adrese tıklayarak direk zula hesap kayıt olabilirsiniz.

https://hesap.zulaoyun.com/kayit/yeni

Oyunla alakalı problemleriniz için lütfen yorum kısmını kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Zula Oyunu tanıtım videosu

Zula YAPILAN YORUMLAR

 • Programtr.Net | MaksatBilgi
  2 sene önce

  […] Zula indir […]

 • admin
  2 sene önce

  Zula oyunu oynamada problem yaşayan var mı yoruma yaza bilir mi ?

 • admin
  2 sene önce

  Zula oyunu indiriyorum hesap açmada problemler oluşması durumunda buradan destek alabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Aptallık Testi

Tüm insanlar kendi zekasına güvenir, ben çok zekiyim diye söyler durur etrafına tabi ki biz insanlar kendi zekamıza nasıl bu...

Kapat